money-metroUzņēmums Money Metro ir saņēmis PTAC licenci, kas tam dod tiesības izsniegt kredītus Latvijas Republikas teritorijā. Tā piedāvājumā ir aizdevumi no 1 līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 1 gadam. Aizņemoties atkārtoti var saņemt bezprocentu kredītu līdz pat 1000 eiro. Ja vēlaties aizņemties lielāku summu uzreiz, aplūkojiet piedāvājumus Kredit.lv sākumlapā. Naudas izmaksa noris uz bankas kontu vai izmaksājot skaidrā naudā moneymetro filiālēs (Rīga, Daugavpils, Liepāja). Pirms aizņemies izērtē savas vajadzības un iespējas atmaksāt parādu

Kam pieejams kredīts no moneymetro?

Pretendēt uz money metro aizdevumu var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 80 gadiem. Lai pieteiktos kredītam, aizpildi pieteikumu un gaidi atbildi. Anketā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, ienākumi (alga, stipendijas, pabalsti) un izdevumi. Aizdevuma iegūšanai nav vajadzīga ķīla vai galvotājs. Pieteikties moneymetro.lv pakalpojumiem var internetā, taču līgums ir jāparaksta klātienē uzņēmuma birojā. Ja izvēlēsies kādreiz nākotnē aizņemsies no šī kreditora vēlreiz, atkārtoti money metro filiālē nebūs jāierodas, jo sadarbības līgums jau būs vienu reizi parakstīts.

Ierodoties uzņēmuma birojā, parakstīt līgumu par aizdevuma saņemšanu līdzi jāņem pase vai ID karte. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu autovadītāja apliecība (tiesības) netiek uzskatītas par derīgu personu apliecinošu dokumentu.  Lūdzu, ņem vērā, ka norādītie 400 eiro pirmajā reizē ir maksimālā summa un precīzs pieejamā kredīta apmērs ir atkarīgs no konkrētā klienta maksātspējas. Visbiežāk pieteikums tiek noraidīts, ja klientam ir sabojāta kredītvēsture un iepriekšējie parādi nav nomaksāti. Dati par pārkāpuma faktu ir redzami parādnieku reģistros.

Sms kredīts ir pieejams ar šādu termiņu – 30 dienas, 4 mēneši, 6 mēneši un 12 mēneši. Klientiem nav iespējams izvēlēties, piemēram, termiņu 2 vai 3 mēneši. Ja vajadzīgi elastīgāki piedāvājumi, aplūko variantus kredit.lv sākumlapā. Money metro atsauksmes internetā par tā darbības veidu un attieksmi pret klientiem vēl nav pieejamas, jo tas ir salīdzinoši jauns un mazaktīvs uzņēmums.

Darba laiks

Līdzīgi kā vairums kreditoru, arī šis strādā no agra rīta, līdz vēlam vakaram. Aizpildīt pieteikuma anketu vari visu diennakti, taču līgumu varēsi parakstīt tikai no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 money metro birojā. Tev nav iespējas aizņemties uz cita vārda, ja vien neesi pie notāra izņēmis ģenerālpilnvaru, kas saskaņā ar Latvijas likumdošanu ļauj pilnībā pārstāvēt pilnvaras devēju visās institūcijās un uzņēmumos.

Kā atmaksāt parādu ?

Saskaņā ar uzņēmuma nosacījumiem, naudas līdzekļus vari atmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā SIA””MoneyMetro” filiālē. Vairums īstermiņa kredītu ņēmēju parasti izvēlas segt parādsaistības, izmantojot internetbanku. Šai firmai ir atvērts konts AS “Swedbank”, kas nodrošina, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju (swedbankas klienti) var saņemt aizdevumu uz savu kontu maksimāli ātri.

4.4 / 5. 44