monezaAizdevējs Moneza darbojas likumīgi, balstoties uz PTAC iegūtās nebanku kreditēšanas licences pamata. Piedāvājumā ir kredīts no 200 līdz 10000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Jau pirmajā reizē tiek piedāvāts aizdevums ar GPL no 15%. Tiem, kas vēlas salīdzināt vairākus piedāvājumus ir vērts ielūkoties kredit.lv pirmajā lapā.

moneza-lv credit

Naudas pārskaitījumi noris caur internetu bez nepieciešamības ierasties uzņēmuma birojā. Tiem, kur plāno pieteikties pakalpojumam ir būtiski vispirms rūpīgi izvērtēt finansiālās iespējas, vajadzības un spēju atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.

Kam pieejams kredīts no moneza?

Pieteikties moneza aizdevumam var Latvijas  pastāvīgie iedzīvotāji (pilsoņi un nepilsoņi) vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Kredīta saņemšanai ir vajadzīgs savs bankas konts un mobilai tālrunis.Pieteikuma anketā ir jānorāda dati par sevi (personas kods, epasts, tālr. numurs, nodarbinātības statuss, ikmēneša maksājumi un kredītsaistības). Lai apstiprinātu lietotāja profilu klientiem ir jāpārskaita 1 eiro cents uz moneza-lv norādīto bankas kontu. Aizņemoties otro reizi, atkārtoti nav jāreģistrējas un visa procedūra ir daudz ātrāka.

Pieteikums tiek izvērtēts dažu minūšu laikā un pozitīva lēmuma gadījumā moneza darbinieki naudu uz kontu pārskaita iespējami īsākā laika periodā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksimāli pieejamie 3000 eiro, nenozīmē, ka tik liels kredīts ir pieejams ikvienam. Pirms piešķirt aizņēmumu kredītspeciālisti izvērtē katra klienta sniegto informāciju, lai novērtētu viņa kredītspēju. Tiek ņemti vērā ienākumi, izdevumi un galvenais kredītvēsture. Tas nozīmē, ka, piemēram, ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi internetā nebūs pieejams vispār vai tiks piešķirts ļoti ierobežotā apmērā un laika ietvarā. Katrs klients tiek vērtēts individuāls un paziņu, draugu vai tuvinieku pieredze negaranetē līdzīgas sekmes arī citiem.

Piesakoties aizdevumam varat norādīt brīvi izvēlētu termiņu – 2, 3, 4, pat 12, 24 un pat 60 mēnešiem, taču nevarat norādīt, piemēram, 3,5 mēnešus. Ja vēlaties elastīgākus atmaksas nosacījumus, ielūkojieties sms kredits sākumlapā un salīdziniet vairākus variantus. Moneza atsauksmes internetā vēl nav pieejamas, jo tā darbība ir uzsākta salīdzinoši nesen, taču tas iepriekš jau ir darbojies Krievijā un Gruzijā.

Darba laiks

Atšķirībā no bankām, kas pieradušas strādāt no plkst. 8.00 vai 9.00 līdz 18.00, nebanku aizdevējiem ir daudz ilgāks darba laiks. Pieteikumu kredītam vari aizpildīt visus diennakti, bet anketas tiek vērtētas tikai darba laikā. Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju moneza strādā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 darba dienās un no plkst. 9.00 līdz 18.00 brīvdienās. Aizņemties naudu vari tikai uz sava vārda, pat tajās situācijās, kad ir uz kāda cilvēka vārda saņemta ģenerālpilnvara, taču nav pieeja viņa internetbankai. Darījumu drošība interneta aizdevumiem ir augstākā prioritāte.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem, parādu jāatmaksā, veicot bezskaidras naudas maksājumu uz norādīto bankas kontu tevis izvēlētā bankā – Citadele, DNB, Nordea, SEB, Swedbank. Ja esi citas bankas klients, naudu būs jāskaita uz Swedbank kontu. Maksājuma uzdevumā ir jānorāda savs līguma numurs. Klientiem, kam ir bloķēta internetbanka, ir iespēja veikt pārskaitījumu arī pastā vai savas bankas filiālē, taču jārēķinās ar iestādes piemēroto komisijas maksu par pakalpojuma nodrošināšanu.

Moneza kredītus Latvijā izsniedz SIA “OC Finance” (reģ. nr. 40103203191) – uzņēmums, kuram pieder arī open credit un twino. Tas ir starptautisks uzņēmums ar filiālēm vairākās ES un NVS valstīs. Adrese: Mūkusalas 41, Rīga, Latvija.

4.3 / 5. 37