Nepieciešami ātrie kredīti internetā. Populārāko aizdevumu piedāvājumi atrodami kredit.lv un daļa no tiem ļauj aizņemties uz laiku līdz vienam mēnesim bez komisijas maksas un procentiem. Arī SIA Nordic Finance piedāvā aizdot naudu, pārskaitījumus veicot uz klienta bankas kontu.

Pamatinformācija par Nordic Finance

SIA Nordic Finance (reģ. nr. 40003773271)ir saņēmis atļauju Latvijā oficiāli piedāvāt nebanku kreditēšanas pakalpojumus. Licenci uz nenoteiktu laiku izsniedz Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs, kas arī uzrauga un var apturēt uzņēmuma darbību. Uzņēmuma piedāvājumā ir kredīts patēriņa preču iegādei un patēriņa kredīts bez ķīlas ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Līdzīgi kā 4finance vai moneza arī Nordic Finance aizdevuma saņemšanai neprasa ķīlu, galvotāju vai izziņu no darba vietas. Dati tiek pārbaudīti internetā, izpētot informāciju speciālās datu bāzēs, kur iekļautas ziņas par nomaksātajiem nodokļiem un atalgojumu. Vajadzības gadījumā var tikt prasīts nosūtīt bankas konta izrakstu par noteiktu periodu.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju nordicfinance ik gadu kredītos izsniedz aptuveni 1,5 miljonus eiro. Tas nav daudz priekš kredītiestādēm, taču ir ievērojams skaitlis nebanku kreditēšanas privātpersonu segmentā. Uzņēmums darbojas ar zīmoliem atrais un iespēju kredīts (līdz 5000 eur). Šobrīd vēl nav pieejami dati par aizvadītā gada rezultātiem, līdz ar to šī informācija ir balstīta uz vēsturiskiem sasniegumiem.

Patēriņa kredītu pakalpojumu cenas internetā

Latvijā pieejamie ātro un patēriņa kredītu aizdevumu gada procentu likme nedrīkst pārsniegt 100%. Reālā dzīvē īstermiņa aizdevumiem likme pārsniedz šo līmeni un paši kreditori to arī norāda savās mājaslapās (skat. portāla sākumlapu). Nordic Finance piedāvāto pakalpojumu izmaksas ir nozares vidējā līmenī, taču katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums atkarībā no izvēlētā kredīta summas un parāda atmaksas termiņa. Situācijā, kad steidzami nepieciešams papildināt kontu, lai veiktu ārkārtas maksājumus daļa latviešu ir gatava aizņemties jebkur, taču tas nav pareizi. Tieši brīdi, kad katrs eiro ir no svara ir būtiski maksimāli ietaupīt un, ja iespējams, neaizņemties nemaz. Nordic finance ir viens no daudziem līdzīga profila uzņēmumiem, kas sniedz iespēju aizņemties internetā. Dažādi ātrie kredīti bez bankas starpniecības un patēriņa aizdevumi tiek piedāvāti daudzos uzņēmumos. Risks izvēloties aizņemties no nebanku kreditoriem ir līdzvērtīgs ņemot aizdevumu kredītiestādē, taču jārēķinas, ka procentu likme pēdējos, lielākoties, ir zemākas. Izņēmums ir situācijas, kad ātro kredītu uzņēmumi piedāvā aizdot naudu uz īpaši izdevīgiem – akcijas nosacījumiem.

Nordic finance kontakti

Uzņēmums SIA “Nordic Finance” (reģ. nr. 40003773271). Reģistrācijas datums 06.10.2005. Apmaksātais pamatkapitāls veido gandrīz 427 tūkstošus eiro. Juridiskā adrese:  Mūkusalas iela 31 – 1, Rīga. Tālr. +371 67933051.

4.2 / 5. 5