oc finance logo

SIA OC Finance piedāvā Latvijā saņemt ātro kredītu ar atmaksas termiņu līdz trīs gadiem. Atkarībā no kredītņēmēja uzticamības pakāpes pieejamā aizdevuma summa variē robežās no 200 līdz 10000 eiro. OC Finance strādā, izmantojot platformu Moneza, kas ir aizstājusi iepriekš populāro opencredit. Iemesls zīmola maiņa varētu būt skaidrojama ar vēlmi izvairīties no vārda credit, jo šādu apzīmējumu Latvijā izmanto praktiski ikviens nebanku aizdevējs. Pēdējos gados uzņēmums ir paplašinājies arī starptautiski, uzsākot darbību Gruzijā, Spānijā, Dānijā, Čehijā, Krievijā u.c. valstīs, bet Latvijā ir pazīstams ar jau pieminētajiem nosaukumiem.


moneza kreditSaņemt oc finance


Svarīgi:

  1. Pieteikties aizdevumam vari 24 stundas diennaktī (arī brīvdienās vai svētkos).
  2. Naudas pārskaitījumi noris darba dienās noris no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, brīvdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00.
  3. Minimālais vecums – 20 gadi.
  4. Piesakoties kredītam, nav nepieciešams ierasties uzņēmuma oc finance birojā. Viss process notiek attālināti – caur internetu. Vajadzības gadījumā kredītspeciālisti sazinas ar klientu pa telefonu vai ar epastu.

Kredīts no OC Finance

Pretendēt uz aizdevumu var ikviens, taču klientam ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Papildus ir nepieciešams savs bankas konts un mobilais tālrunis. Lai pierādītu, ka Jūs esat patiesais konta īpašnieks oc finance sia, izsniedzot kredītu, lūdz pārskaitīt 0,01 eur uz savu bankas kontu. Maksājums ir simbolisks un tā vienīgais mērķis ir pārbaudīt klienta personību. Pieņemot lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, galvenā uzmanība tiek pievērsta kredītvēsturei, ienākumu apmēram, kredītsaistībām un ikmēneša maksājumu apmēram. Uzņēmums vēlas pārliecināties, ka klients būs spējīgs pildīt līgumā noteiktās saistības, jo tas ir vienlīdz svarīgi gan debitoram, gan kreditoram. Jārēķinas, ka saņemt maksimāli pieejamo kredīta apmēru pirmajā reizē var vien retais klients, jo uzņēmumam ir svarīgi sākotnēji pārliecināties par klienta uzticamību. Praksē tas tiek panākts sākotnēji nosakot mazāku kredītlimitu nekā maksimāli iespējamais. Situācijās, kad nav precīzi zināms, cik liels kredīts būtu nepieciešams, taču ir zināms, ka tāds būs vajadzīgs, ir vērts izvērtēt, ko piedāvā kredītlīnijas pakalpojumi caur internetu.

Kam pieder uzņēmums?

Publiski pieejamā informācija liecina, ka 2015. gadā ocfinance strādāja ar vairāk kā 581 tūkstoti eiro lieliem zaudējumiem, kas ir par 400 tūkstošiem vairāk nekā gadu iepriekš, kas skaidrojams ar tā straujo ieiešanu ārvalstu tirgos un pieaugošo konkurenci patērētāju kreditēšanas segmentā. Uzņēmumu reģistrā uzņēmums reģistrēts jau 2008. gadā un tā vienīgais īpašnieks bija SIA Finabay, kam vienlaikus pieder arī savstarpējo aizdevumu platforma Twino. Finabay vienīgais īpašnieks bija Armands Broks. Šobrīd Twino ir pāraudzis Finabay un apgroza gadā vairāk kā 400 miljonus eiro. Šī iemesla dēļ finabay tika iekļauts twino un precīza īpašnieku struktūra šobrīd nav skaidra.

OC FInance kontakti

  • Adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
  • Reģistrācijas numurs 40103203191
  • PVN numurs LV40103203191

Darba laiks:

  • dd. 800 – 20.00
  • b.d. 9.00 – 18.00

Detalizētāku informāciju par Latvijā pieejamajiem interneta aizdevumiem varat iegūt Kredit sākumlapā vai spiežot uz attiecīgas izvēlnes lapas augšpusē.

Kopējais novērtējums

Kopš dibināšanas brīža OC Finance ir strauji audzis, no vietējas nozīmes aizdevēja, kļūstot par vienu no lielākajiem nebanku aizdevējiem Latvijā un izplešot savu darbību arī starptautiski. Lielāku atpazīstamību tas gan ir guvis, palīdzot izveidot savstarpējo aizdevumu platformu twino. Ja vēlaties šobrīd aizņemties no SIA Oc finance, iepazīstieties ar pirmajā rindkopā minēto informāciju par pašreizējām kredīta saņemšanas iespējām šajā uzņēmumā. Varam prognozēt, ka tuvāko gadu laikā, nenotiekot neparedzētiem satricinājumiem, ocfinance varētu savas pozīcijas vēl vairāk nostiprināt. Patērētājiem tas nozīmē, iespējams, vēl izdevīgākus pakalpojumus nākotnē.

4.4 / 5. 8