Mūsdienās jaunie viedtālruņi tiek izmantoti visdažādākajām darbībām. Viena no iespējām ir paņemt aizdevumu caur mobilo telefonu. Sms kredīts ir pakalpojums, kas ļauj nosūtot īsziņu saņemt īstermiņa aizdevumu, lai kur tu arī neatrastos. Pats pirmais uzņēmums, kas ieviesa šo pakalpojumu sevi tā arī nosauca – smscredit un joprojām ir tirgus līderis savā jomā Latvijā. Lai pieteiktos kredītam pirmajā reizē ir jāaizpilda pieteikuma anketa kreditora majaslapā un pārskaitot reģistrēšanās maksu viena centa apmērā. Aizņemoties atkārtoti pietiek ar sms nosūtīšanu.

Pirms dažiem gadiem SMScredit.lv skaitījās inovatīvs uzņēmums. Šobrīd tā metodes un tehnoloģijas ir pārņēmuši daudzi konkurenti, taču tas joprojām ir viens no spēcīgākajiem. Interesanti, ka naudas aizdevums, kas pieejams ar sms šobrīd tiek dēvēts par sms kredītu (krieviski sms credit). Paplašinot savu darbību, tā īpašnieki – 4finance darbojas jau 15 valstīs visā pasaulē. Pakalpojums ir pieprasīts, jo maina izpratni par to, kā tiek piešķirti īstermiņa aizdevumi un ļauj aizņemties maksimāli ātri.

Smscredit.lv

Izmantojot sms credit sniegtās iespējas klienti var jau pirmajā reizē aizņemties līdz pat 425 eiro bez procentiem. Jaunajiem klientiem nav jāmaksā komisijas maksa un procenti, pie nosacījuma, ka parāds tiek atlīdzināts viena mēneša laikā. Var likties vienkārši, bet daļa kredītņēmēju to nav spējīgi ievērot un maksā par līguma pagarināšanu vidēji desmit procentus mēnesī. Pieteikties pakalpojumam iespējams uzņēmuma mājaslapā, taču Jūs varat salīdzināt dažādus variantus kredit.lv sākumlapā.sms credit adrese

Informācija par smscredit.lv. Šis īstermiņa kredītu uzņēmums kopā ar citām 4finance līdzīga profila naudas aizdošanas platformām ir absolūts līderis Latvijas tirgū. Tā popularitāte ir skaidrojama ar aktīvām reklāmas kampaņām, taču vienlaikus arī kvalitatīviem pakalpojumiem. Lai arī tā izsniegto kredītu apmērs ir krietni lielāks nekā citiem uzņēmumiem, tomēr sliktās atsauksmes un sūdzības ir aptuveni vienādā skaitā kā pārējiem. Sms credit galvenā priekšrocība ir automatizētā vadības uz klientu izvērtēšanas sistēma, kas ļauj nodrošināt, ka vairāk kā 90% gadījumu naudas aizdevums tiek pārskaitīts 10 minūšu laikā. Tas, protams, ir spēkā tikai pie nosacījuma, ka abām pusēm bankas konts ir vienā un tajā pašā kredītiestāde. Starpbanku maksājumi šādu ātrumu diemžēl vēl nepieļauj, taču līdz ar SEPA2 ieviešanu mēs varētu sagaidīt, ka bezskaidras naudas norēķini Latvijā noris zibenīgi.

Aizdevuma atmaksu problēmu gadījumā var atlikt, pagarinot līgumu uz laiku no vienas dienas līdz vienam mēnesim. Procentu likmes, salīdzinot ar citiem līdzīga profila uzņēmumiem, ir aptuveni vienādas, taču pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas lojalitātes atlaides. Smscredit ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba vietas aizdevumus internetā nepiedāvā. Kā jebkurā uzņēmumā arī šeit ir spēkā vecuma ierobežojumi. Pretendētu uz kredītu no 20 gadiem var visi, taču aizdevums tiek piešķirts tikai tiem, kas atbilst uzņēmuma izvirzītajiem kritērijiem. Pirms piešķirt kredītus tiek vērtēta kredītvēsture, ienākumi un izdevumi. Aizņemties 18 un 19 gadu vecumā Latvijā var, taču ne šajā uzņēmumā.

Atbildīga aizņemšanās

Pozitīvi, ka sms credit piekopj atklātu biznesa politiku. Visi kreditēšanas nosacījumi un izmaksas ir redzamas līgumā un ar tām var iepazīties pirms līguma noslēgšanas. Tas nozīmē, ka vēlāk neparādīsies nekādas slēptas izmaksas un varēsiet būt droši, ka vēlāk neparādīsies nekādas slēptas izmaksas. Šobrīd smscredit ir tikai viens no daudziem uzņēmumiem (salīdzinājumu skat. mūsu sākumlapā), kas piedāvā aizņemties internetā. Pirms noslēgt līgumu, izvērtējiet savas vajadzības un spēju atmaksāt parādu. Aizņemieties atbildīgi.

3.9 / 5. 8