Ātrie kredīti no 20 gadiem

Šeit apkopoti uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir kredīts no 20 gadu vecuma. Kredītu salīdzinājums palīdzēs atrast labāko piedāvājumu. Izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.
  Akcijas*
GPL -53,90%
(1. - 3000 ar 0% uz 30 d.)10 minūtēs
(informācija)
ondo credit GPL -28,78%
(1. - 3000 ar 0% uz 30 d.)10 minūtēs
(informācija)
GPL no 5,9%
(Maks. 15000 )30 minūtes
(informācija)
bino krediti GPL - 55,85%
(Ar minimālo maksājumu.)Saņemt bino credit15 minūtes
(informācija)
sms credit GPL - 53,76%
7 dienas
(informācija)
vivus kredit GPL no 44,55%
(maks. 7000 )15 minūtes
(informācija)
GPL no 55,6%
(maks. 2000 )Aiznemties ferratum credit15 minūtes
(informācija)

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko piedāvā Latvijā oficiāli licencētie nebanku kreditori. Pieteikties aizdevumam var internetā, izmantojot mobilo tālruni vai datoru. Naudas pārskaitījums noris uz klienta bankas kontu bez nepieciešamības tikties klātienē. Samērā bieži naudas saņemšanai ir vajadzīgas ne vairāk kā 20 minūtes. Tieši šis arī ir galvenais iemesls kādēļ online kredītu popularitāte Latvijā ar katru gadu pieaug.

Kredīts no 20 gadiem – saņemt internetā 

Šobrīd absolūti lielākā daļa nebanku kreditoru aizdod naudu klientiem no 20 gadu vecuma. Šis ir vecums, kad jaunietis ir beidzis vidusskolu vai profesionālo arodskolu un uzsācis studijas vai darba gaitas. Klienta ienākumi ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, lemjot par aizdevuma piešķiršanu. Bez maksātspējas izvērtēšanas Latvijā aizdevumi vairs oficiāli nevar tikt piešķirti, jo likums uzliek par pienākumu aizdevējiem pārliecināties par aizņēmēja spēju atmaksāt aizdevumu.

Aizņemties naudu 20 gadu vecumā mēdz gana daudzi jaunieši, kam nepieciešami līdzekļi lielāku mērķu sasniegšanai vai plānu realizācijai. Daļa ņem kredītu arī ikdienas vajadzībām, taču praksē kreditori neveic uzskaiti par naudas izlietošanas mērķiem. Mazajiem kredītiem nav jānorāda, kur naudu plānots tērēt. Mērķa finansējumam jeb kredītiem, kas paredzēti konkrēta mērķa īstenošanai, piemēram, auto kredīti tiek izsniegti tieši auto pirkšanai. Šādiem aizdevumiem procentu likmes ir zemākas un izvēlēties šādu kredītu auto pirkšanai ir krietni izdevīgāk. Ātrais kredīts no 20 gadiem pirmajā reizē ir jāpiesaka internetā, bet, aizņemoties atkārtoti, to var paveikt arī ar sms. Ja Tev ir konts Swedbank, vari sevi apsveikt, jo tiešī šī ir vispopulārākā kredītiestāde nebanku kreditoru vidū. Noskumt nevajadzētu arī Citadele, DNB, Nordea, Norvik, SEB un citu banku klientiem, jo starpbanku pārskaitījumi mūsdienās noris salīdzinoši ļoti ātri.

Aizdevuma priekšrocības

Aizņēmēji, kas dod priekšroku ātrajiem kredītiem par galvenajām priekšrocībām tradicionāli uzskata divas. Pirmkārt, iespēja atrie krediti no 20 gadiem pieteikties aizdevumam attālināti (no mājām, darbā vai auto). Otrkārt, salīdzinoši īsais laiks, kas vajadzīgs kredīta saņemšanai. Lielākā daļa klientu novērtē arī iespēju pirmajā reizē aizņemties bez procentiem. Tā dēvētie bezmaksas jeb bezprocentu kredīti ir pieejami tikai jaunajiem klientiem un vienā uzņēmumā tikai vienu reizi. Piesakoties aizdevumam atkārtoti jārēķinas, ka atlaide netiks piemērota.

Cik izmaksā kredīti no 20 gadiem? 

Distances kredītu procentu likmes, salīdzinot ar banku aizdevumiem ir vairākas reizes augstākas, taču ir kāda būtiska atšķirība. Katram finanšu produktam ir savs pielietojums. Mazie aizdevumi ir paredzēti tikai īstermiņa vajadzībām, bet banku kredīti ilgtermiņa lietošanai. Ātrais kredīts no 20 gadiem Latvijā tiek izmantots tajās retajās reizēs, kad rodas steidzamas vajadzības un nav laika doties uz banku. Pēdējos gados vairāki nebanku aizdevēji gan sāk mēģināt konkurēt ar kredītiestādēm, taču to likmes jebkurā gadījumā ir augstākas. Standarta komisijas maksa par ātro aizdevumu mēdz sasniegt vismaz astoņus, desmit procentus mēnesī. Ja aizdevums netiek atlīdzināts savlaicīgi, jārēķinas, ka parāda piedziņā tiek izmantotas visas LR likumdošanā paredzētās iespējas.

1/ Aizdevuma limiti
Katram uzņēmuma ir noteikti savi limiti. Lielākā daļa kreditoru piedāvā pirmajā reizē aizņemties no 50 eur līdz 350 eur. Turpinot sadarbību, debitors nākotnē var aizņemties jau vairāk, taču jāatceras, ka bezprocentu kredīts katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Atsevišķi aizdevēji iet pret straumi un ļauj jau pirmajā reizē aizņemties 1500 eur vai pat 3000 eur bez ķīlas un galvotāja. Protams, katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits, pamatojoties uz kredītvēstures, ienākumu, izdevumu un citu faktoru izvērtējumu. Labā ziņa ir tā, ka absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju internetā aizņemas ne vairāk kā 300 eiro, līdz ar to noteiktais kredīta limits ir pilnīgi pietiekams.

2. Vecuma ierobežojumi
Potenciālajam kredītņēmējam ir jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Jaunākiem klientiem aizdot naudu nedrīkst, jo vēl nav iestājusies pilna rīcībspēja. Pensionāriem, kas pārsnieguši 75 gadu slieksni nauda netiek aizdota, jo kreditori baidās, ka klienti nomirs pirms parāda atmaksas un aizdotie līdzekļi tiks zaudēti.

3. Darba laiks
Saņemt aizdevumu internetā var no plkst. 7:00 līdz 23:00, tomēr ir vērts rīkoties savlaicīgi. Lai arī pietiekumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī, tomēr jārēķinas, ka kredītspeciālisti arī ir tikai cilvēki un arī banku pārskaitījumi vēlās vakara stundās nenoris tik ātri kā dienas laikā. Latvijas likumdošana paredz, ka ātrais kredīts naktī nedrīkst tikt izsniegts. Kredītiestādes šo ierobežojumu apiet, izsniedzot kredītkartes un ļaujot klientiem naudu izņemt no bankomātiem jebkurā diennakts laikā.

Aizņemšanās iespējas no 20 gadu vecuma kļuvušas plašākas

Aizņemties no 20 gadu vecuma internetā piedāvā daudzi uzņēmumi. Populārākie kreditori un to piedāvājumu salīzinājums ir apkopots kreditu salīdzināšanas tabulā (skat. augstāk). Detalizētu piedāvājumu salīdzinājumu varat aplūkot kredit.lv salīdzinātajā. Vērts pieminēt, ka 20 gadu slieksnis nav tikai nebanku aizdevēju izdomājums. Arī lielākā daļa kredītiestāžu piedāvā saņemt finanšu pakalpojumus tieši no šāda vecuma. Studiju vai studējošo kredīts ir spilgtākais piemērs, kas nāk prātā šajā kontekstā, taču daļa jauniešu aizņemas arī citām vajadzībām.

Piesakoties aizdevumam tiek vērtēti ienākumi, kredītvēsturi, izdevumi un citi faktori. Lai aizņemtos ir jābūt regulāriem ienākumiem tādā apmērā, kas ļauj atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ņemt ātro kredītu bez reālām iespējām to atmaksāt ir īsākais ceļš uz nepatikšanām.

Kādēļ var atteikt kredītu? 

Iespēja, ka aizņēmums netiks piešķirti pastāv vienmēr. Galvenie iemesli – nav oficiāli ienākumi, slikta kredītvēsture, neprecīzi aizpildīta pieteikuma anketa. Situācijās, kad vajadzīgs kredīts no 20 gadiem bez darba vietas, ir jārēķinās, ka kredītspeciālisti prasīs norādīt citus ienākumus. Ja saņem stipendiju un vajadzīgs ļoti neliels aizņēmums, pastāv iespēja, ka darījums izdosies, bet garantiju neviens nevar dot. Iespējams vasarā strādā papildus darbus ārzemēs, saņem autora atlīdzību vai esi pašnodarbinātais – ienākumu gūšanas veidi ir ļoti dažādi. Pats svarīgākais, lai tos reāli var pārbaudīt.

Apstākļos, kad kredīta pieprasījums tiek noradīts pastāv divi rīcības varianti. Pieņemt šo faktu vai mēģināt aizņemties kādā citā uzņēmumā. Abiem variantiem ir savi plusi un mīnusi, jo situācijas mēdz būt dažādas. Trešā iespēja ir mēģināt aizņemties pret nodrošinājumu. Procentu likmes šādiem darījumiem tradicionāli ir zemākas un dažus variantus var atrast šīs pašas lapas augšpusē.

Vai ir prātīgi ņemt kredītu no 20 gados?

Pamatlikums attiecībā uz ātrajiem kredītiem vēsta, ka aizņemties drīkst tikai tad, kad nevar iztikt bez aizdevuma. Pakalpojums ir noderīgs, taču ir saistīts ar risku, kas rodas no nepārdomātas aizņemšanās. Latvijā ir cilvēki, kas pieņem kļūdainus lēmumus, nespēj pildīt saistības un sabojā kredītsaitības. Vēlāk tas rada sarežģījumus, jo vairs nav iespējams saņemt citus aizdevumus vai pakalpojumus uz nomaksu.

Pirms pieņemt lēmumu ir svarīgi pašam saprast iemeslu, kādēļ ir plānots ņemt aizdevumu. Lai arī dažādi kredīti internetā no 20 gadiem internetā tiek piedāvāti, tas tomēr nenozīmē, ka tie ir arī jāizmanto. Ir daudzas preces un pakalpojumi, kas formāli ir pieejami, taču mēs tos neizmantojam, jo nav vajadzība. Aizņemties no nebanku kreditoriem ir vieglāk, jo to prasības ir zemākas nekā bankās. Lielāka pretimnākšana iet roku rokā ar lielākiem riskiem un procentu likmes šī tipa aizdevumiem tradicionāli ir augstākas. Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu, izvērtē vairākas iespējas. Jebkuras kredītsaistības ir nopietns darījums un pret to ir jāizturas atbildīgi neatkarīgi no darījuma summas.

Pirms aizņemties vienmēr ir labāk apdomāt vairākas alternatīvas un izvērtēt vairākas iespējas. Ne vienmēr aizņemšanās ir labākais variants, jo naudas aizdevums pēc tam būs arī jāatmaksā. Kredītu salīdzināšana palīdzēs saprast, kurš aizdevums ir lētāks un izdevīgāks. Aizņemies atbildīgi.