viziaNebanku kreditēšanas sektora jaunums – Vizia – piedāvā aizdot no 50 eur līdz 2000 eur uz 30 dienām ar 0%. Piesakoties aizdevumam, Jūs varat izvēlēties kredīta atmaksas termiņu no 4 līdz 24 mēnešiem, taču 1 mēneša laikā varat atmaksāt visu naudas summu bez procentiem. Ja nevēlaties vai nevarat to izdarīt, maksājiet ikmēneša rēķinu saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku. Kredītam pieteikties var tikai internetā. Šobrīd šis bezprocentu kredīts piedāvā aizņemties lielāku summu nekā citi. Aizņemieties atbildīgi. Pirms aizņemšanās izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.

saņemt aizdevumu

Kam pieejams kredīts no vizia?

Pretendēt uz vizia aizdevumu var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 80 gadiem. Viss, kas nepieciešams, lai pieteiktos pakalpojumam ir bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs. Pieteikties vizia.lv pakalpojumam var tikai internetā, aizpildot pieteikuma anketu. Kad tas izdarīts, atliek apstiprināt savu lietotāja profilu (jāpārskaita 0,01 eur) un gaidi atbildi. Anketā ir jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija (epasts, mobilā tālruņa numurs), kā arī ikmēneša ienākumu (alga, pabalsti u.c.) un izdevumu (komunālie maksājumi, transports, kredītmaksājumi u.c.) kopējais apmērs.

Naudu kontā var saņemt jau 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas, pie nosacījuma, ka Jums ir konts Swedbank, SEB, Luminor (DNB un Nordea) vai Norvik bankā  Citu banku klientiem var nākties gaidīt 3 – 4 stundas, pie nosacījuma, ka reģistrācijas maksājums konkrētajā dienā ir veikts, līdz plkst. 16.00. Ņemiet vērā, ka naudas pārskaitījumi netiek veikti naktī,  jo šādu iespēju neparedz Latvijas likumi. Ja papildus nauda nepieciešama steidzami, kārtojiet visas formuliātes savlaicīgi. Būtiski atzīmēt, ka šo kredītu līdz pirmajam maksājuma datumam vienmēr var atmaksāt, atgriežot tikai summu, ko aizņēmāties. Tas var būt noderīgi, ja plānojat pārskatāmā nākotnē aizņemties atkārtoti.

Saņemt kredītu online ir daudz vienkāršāk nekā tradicionālos banku aizdevumus, kur nepieciešama pase vai ID karte. Saņemts reģistrācijas maksājums no klienta personīgā konta kalpo kā apliecinājums, ka kredītam piesakas konkrētais cilvēks. Šāda procedūra ir ērta un droša abām pusēm un to izmanto praktiski visi uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti vai cita veida aizdevumi, kas tiek piešķirti caur internetu. Svarīgi ņemt vērā, ka piedāvātā maksimālā aizdevuma summa nav pieejama pilnīgi visiem klientiem. Saņemot pieteikumu, katram tiek noteikts individuāls kredītlīmits. Ja Jūsu ienākumi ir minimālās algas līmenī, tad kredīts vairāku tūkstošu eiro apmērā, visticamāk, netiks piešķirts. Galvenais iemesls, kādēļ aizdevums netiek piešķirts ir slikta kredītvēsture un nenomaksāti iepriekšējie parādi. šīs ziņas tiek pārbaudītas parādnieku datu bāzēs. Ja kavētie parādi nav nomaksāti, aizņemties šajā uzņēmumā, visticamāk, nebūs iespējams.

Kopumā aizdevums ir pieejams ar termiņu 4 mēneši, 6 mēneši, 12 mēneši un 24 mēneši. Ilgāks termiņš ļauj samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, taču ir rūpīgi jāaprēķina vai ieguvums ilgtermiņā ir izdevīgāks nekā šķietamais ietaupījums īstermiņā. Vairumā gadījumu ilgākā laikā kreditoram procentos samaksāsiet vairāk. Citu aizdevēju piedāvājumus varat atrast šī portāla sākuma lapā. Vizia atsauksmes šobrīd ir skopas, jo šis ir pavisam jauns kreditors, līdz ar to nevienam vēl nav izveidojusies skaidra nostāja par to.

Darba laiks

Uzņēmums strādā katru dienu no agra rīta, līdz vēlam vakaram. Nav svarīgi vai šodien ir pirmdiena vai svētdiena, aizpildīt pieteikuma anketu vari 00-24, taču naudas pārskaitījumi noris tikai vizia darba laikā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Kā atmaksāt parādu?

Saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem un Latvijas likumiem kredītu var atmaksāt jebkurā brīdī. Ja izdarīsiet to, līdz atmaksas grafikā paredzētajai pirmajai reizei, procenti nebūs jāmaksā. Tas nozīmē, ka varat aizņemties pat 500 eur vai 1500 eur uz 12 mēnešiem, bet jau pēc 30 dienām atmaksāt to ar 0%. Ja šajā laikā to neizdarīsiet, procentu maksājumi būs jāveic saskaņā ar grafiku (detalizētāka informācija redzama līgumā, pēc pieteikšanās).

Nauda ir jāmaksā uz sia ViziaFinance piederošo bankas kontu. Nemaksātājiem jārēķinas, ka parāds var tikt piedzīts ar parādu piedzinējiem un/vai tiesā. Radušās papildus izmaksas jāsedz aizņēmējām. Papildus tam nemaksātājs tiek iekļauts parādnieku reģistros, kas var apgrūtināt iespējas pārskatāmā nākotnē aizņemties uz saprātīgiem noteikumiem

4.1 / 5. 12