SIA ONDO naudas aizdevumam internetā vari pieteikties 24 stundas diennaktī, t.sk. brīvdienās un svētku dienās. Šī ir būtiska atšķirība no tradicionāliem kreditoriem – bankām vai privātpersonām, kas aizdod naudu savā birojā. Ondo darba laiks ir viens no izdevīgākajiem Latvijā un sniedz iespēju saņemt kredītu gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Svarīgi ņemt vērā – naudas kredīti tiek izsniegti tikai darba laikā, līdz ar to saprast, no cikiem, līdz cikiem uzņēmums strādā ir svarīgi.

Līdz cikiem strādā Ondo?

Šobrīd ondo.lv darba laiks brīvdienās un darba dienās ir atšķirīgs. Darba dienās varat aizņemties 2 stundas ilgāk nekā brīvdienās.

  • darbadienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00
  • brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 20.00

Vai citi interneta aizdevēji strādā ilgāk?

Ondo pieder 4Finance grupai, kurai ir izvērsts aizdevēju tīkls Eiropā un arī ārpus tās robežām. Visi 4Finance grupā ietilpstošie uzņēmumi tradicionāli strādā ilgāk nekā konkurenti. Tā, piemēram, VIVUS strādā no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00 katru dienu, ne tikai darba dienās. Citi nebanku kreditori tradicionāli strādā īsāku laika posmu nekā Ondo vai pārējie 4finance pārstāvētie zīmoli. Tas nebūs būtiski, ja vēlaties aizņemties pusdienlaikā vai parastā darba laikā, bet reizēm ir situācijas, kad katra minūte ir no svara.

5 / 5. 3