Privātpersonām Latvijā nereti ir vajadzīgi papildus finanšu līdzekļi. Varianti, kur dabūt naudu ir dažādi, taču situācijās, kad steidzami vajadzīgs risinājums var izlīdzēt naudas aizdevums. Ja vajag ātros kredītus, kurš no kreditoriem piedāvā izdevīgākus nosacījumus – zemāku komisijas maksu un mazākus procentus. Šobrīd pirmajā reizē daļa nebanku aizdevēju piedāvā atlaides klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Pirms ņemt kredītu, izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu un salīdzini dažādas iespējas.

Ātrs risinājums, kad ātri vajag naudu

Nebanku kreditēšanas uzņēmumi piedāvā iespēju aizņemties dažādas naudas summas ar atmakas termiņu līdz 3 gadiem. Varianti ir dažādi, tādēļ aplūkosim tos nedaudz tuvāk.

  • Vivus – naudas kredīts līdz 1500 ar atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 2 gadiem. Naudas pārskaitījums noris jau 10 minūtēs.nauda-interneta-lv
  • Credit24 – aizdod līdz 3000 eur ar termiņu līdz 3 gadiem. Katram klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits. Ja vajadzīgs elastīgs risinājums, noderīgāka būs kredītlīnija, kas ļauj aizņemties un atmaksāt naudu pa daļām. Naudu piedāvā pārskaītit jau 15 minūtēs.
  • Ferratum – mikro kredītu uzņēmums, kurā iespējams aizņemties līdz pat 1000 eur bez ķīlas. Pirmais aizdevums līdz 350 eur pieejams bez komisijas maksas un procentiem.
  • Moneza – ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums līdz 3000 eur. Pirmais kredīts uz 60 dienām pieejams bez procentiem. Maksimālais termiņš 36 mēneši.
  • Latcredit – interneta aizdevumu uzņēmums, kur dabūt naudu līdz 300 eur var bez procentiem un bez komisijas maksas. Naudu var saņemt jau 15 minūtēs, ja piesakas kredītam darbadienā un ir konts vienā kredītiestādē.

Cilvēkiem, kas nevēlas aizņemties internetā, vienmēr pastāv iespēja meklēt aizdevumu pie draugiem, radiem vai paziņām. Arī ieķīlājot kādu vērtīgu mantu lombardā var dabūt aizdevumu uz noteiktu termiņu un arī kredītiestādes piedāvā īstermiņa vai ilgtermiņa kredītus.

Cik ātri noris naudas pārskaitījumi?

Interneta kredītu uzņēmumi sola pārskaitīt naudu 10 – 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka anketa tiek aizpildīta darba laikā un abām pusēm ir konts vienā bankā. Situācijās, kad pieteikuma izvērtēšanai ir vajadzīgs ilgāks laiks vai kredīta pieteikums tiek aizpildīts ārpus darba laika naudas pārskaitījumi var aizkavēties.

Katram, kas vēlas pretendēt uz naudas aizdevumu internetā ir jāatbilst vienkāršām pamatprasībām. Regulāri ienākumi un nesabojāta kredītvēsture ir galvenie priekšnosacījumi, taču katrs kreditors var izvirzīt arī citus noteikumus. Mazajiem aizdevumiem (līdz 423 eiro) maksātspējas pārbaude rvar netikt veikta, paļaujoties uz klienta sniegto informāciju. Kredītvēstures pārbaude turpretim noris vienmēr, lai saprastu, cik liels ir pārkāpuma smagums un vai parādi ir nomaksāti.

Ātrākais veids kā tikt pie naudas vairumā gadījumu ir sms kredits, kuram pieteikties var gan no mobilā tālruņa, gan idatora. Pēdējais variants neapšaubāmi ir daudz ērtāks, jo datoram ir lielāks ekrāns. Tas ļauj vieglāk aizpildīt anketu un arī vieglāk izlasīt līguma nosacījumus, turklāt šobrīd vairāki sms kredītu uzņēmumi piedāvā dažādas atlaides jaunajiem klientiem. Varam secināt, ka situācijās, kad tiek meklēts, kur ātri dabūt naudu, Latvijā ir pieejami dažādu aizdevumu veidi – ilgtermiņa vai īstermiņa vajadzībām.

4.3 / 5. 7