Ātrie kredīti visiem. Izvēlies sev piemērotāko.

Šodien pieprasītākie ātrie kredīti var izlīdzēt jau dažu minūšu laikā. Šis pakalpojums ir kļuvisjauni ātrie kredīti un populārākie krediti online Latvijā populārs, jo ļauj īstermiņā aizņemties nelielu naudas summu bez ķīlas un bez galvotāja. Termiņš no dažām dienām, līdz pāris gadiem. Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

Akcija
Vecums GPL* (bez akcijas) Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
credits24 Noformēšana un 1. naudas izmaksa BEZMAKSAS
18 – 70 no 76,9% 10 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem Pieteikties credit24informācija
atsauksmes 5
vivus kredit Kredīta apdrošināšana 20 – 70 no 83,7% 15 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem Saņemt vivus creditinformācija
atsauksmes 5
Via sms kredits 1. līdz 350 € ar 0% 20– 70 179 % 15 minūtēs 350 € līdz 30 dienām viasmsinformācija
4 atsauksmes
aizdevums 1. līdz 350 € ar 0% 20– 70 no 179,6% 10 minūtēs 350 € līdz 30 dienām Dabūt open credit informācija
4 atsauksmes
aizdevums 1. līdz 300 € ar 0% 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Iegūt smscredit lvinformācija
3 atsauksmes
1. līdz 350 € ar 0% 21 – 70 179,03% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem Saņemt ferratum creditinformācija
3 atsauksmes
ondu 1. līdz 300 € ar 0% 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Aiznemties ondo creditinformācija
3 atsauksmes
crediton 1. līdz 300 € ar 0% 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Aiznemties ondo creditinformācija
3 atsauksmes
Lat credit aizdevums 1. līdz 300 € ar 0% 20– 70 179,03 % 15 minūtēs 300 € līdz 30 dienām latkreditsinformācija
3 atsauksmes

*Gada procentu likme (GPL) standarta situācijās atspoguļo visas kredīta izmaksas, kas varētu rasties aizņēmējam gada laikā. GPL akcijas nosacījumu ietvaros ir būtiski zemāka. Precīzs GPL apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas, termiņa u.c. faktoriem. Ar detalizētāka informāciju varat iepazīties pirms līguma slēgšanas, spiežot uz pogas informācija..
Reitings Aizdevēja aktuālais reitings.

Kas ir ātrie kredīti ?

Ātro aizdevumu pakalpojumi sniedz iespēju Latvijas iedzīvotājiem iegūt bezskaidras naudas aizdevumu no nebanku ātrie kredīti internetākreditoriem. Lai aizņemtos nav jādodas uz uzņēmuma biroju parakstīt dokumentus. Pieteikties kredītam var no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums, turklāt nevienam nav jāpaskaidro kādam mērķim plānojat tērēt iegūto naudu. Kredīti ir droši, jo to saņemšana ir iespējama tikai izmantojot savu mobilo tālruni un pats svarīgākais – personīgo internetbankas profilu un bankas kontu. Naudas pārskaitījums tiek veikts tikai uz klienta personīgo kontu, kas garantē, ka neviens svešais ātros kredītus uz Tava vārda nevar paņemt, ja godprātīgi izturies pret saviem dokumentiem.

Vai kredīti ir pieejams ikvienam ?

Uz aizņēmumu var pretendēt visi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Praksē krediti online tiek piešķirti klientiem, kas atbilst noteiktām aizdevēju prasībām (skat. zemāk) Piesakoties aizdevumam Tev būs vajadzīga:

  • pieeja internetbankai;
  • mobilais telefons;
  • epasts.

Lai apstiprinātu savu personību, vajadzēs pārskaitīt 1 eiro centu uz uzņēmuma bankas kontu. Kad tas izdarīts, pie darba ķeras kredītspeciālisti, kas izvērtē pieteikumā saņemto informāciju. Galvenā uzmanība tiek pievērsta informācijas precizitātei, kredītvēsturei un ienākumiem. Šie faktori ir noteicošie, pieņemot lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanu.

Atbilde par kredīta pieejamību tiek nosūta epastā un/vai uz mobilo tālruni. Ja vērtējums ir pozītivs, ātrais kredīts no 18 gadiem tiek pārskaitīts uz bankas kontu maksimāli ātri. Bieži tas ir iespējams mazāk kā 20 minūtēs, taču ne vienmēr. Ja nauda ir jāpārskaita vienas bankas ietvaros, process norit ātrāk. Starpbanku maksājumos mēdz būt aizkavešānās un jāņem arī vērā, ka “ātrie kredīti” caur internetu naktī netiek izsniegti. Pieteikties pakalpojumam varat 24 stundas diennaktī, jo informācija tiek apkopota elektroniski. Reāli pieteikumi tiek vērtēti tikai darba laikā un arī naudas pārskaitījumi noris tikai darba laikā.

Online kredīta izmaksas

Īstermiņa kredīti un to izmaksas var būtiski atšķirties (skat. kredītu salīdzinātāju), tādēļ ir vērts pirms aizņemšanās veikt izpēti. Standarta komisijas maksa ir vidēji 8% – 20% mēnesī, tomēr lielākā daļa cenšas aizņemties tur, kur lētāk. Lētāk šajā gadījumā nozīmē to, ka tiek izvēlēti tie ātrie kredīti internetā, kas pieejams ar atlaidēm. Populārākā akcija jaunajiem klientiem ir bezprocentu kredīts uz vienu mēnesi. Atkarībā no summas, tas ļauj ietaupīt līdz pat 30 eiro, kas līdzvērtīgu piedāvājumu apstākļos uzskatāms par nozīmīgu faktoru. Paralēli aizdevēji cenšas izstrādāt arī dažādas lojalitātes programmas pastāvīgiem klientiem, taču finansiāli tās nav tik izdevīgas. Detalizēta informāciju par aizdevuma izmaksām varēsi redzēt līgumā (pirms parakstīšanas), kas ļauj justies pārliecinātam, ka vēlāk neradīsies neparedzēti pārsteigumi.

Kā novērtēt, kurš aizdevums lētāks ?

Gada procentu likme (GPL) ļauj izvērtēt, kuri naudas aizdevumi ir lētāki.  Tā atspoguļo kopējās kredīta izmaksas, ietverot izmaksas par procentu maksājumiem un citas summas, kas ‘debitoram jāsedz saistībā ar aizdevumu, izņemot Ministru Kabineta Noteikumu Nr. 1219 6.1 un 6.2 apakšpunktā minētos maksājumus.) Svarīgi – kredītu salīdzinātājā norādītā GPL attiecas uz standarta darījumiem, nevis akcijas piedāvājumiem.Jaunajiem klientiem mēdz būt piedāvājumi, kuros GPL = 0%, nerēķinot 1 centu, kas jāmaksā par profila reģistrēšanu.

GPL

GPL aprēķināšanas formula

ātrie kredīti internetā

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt aizdevumu ?

Dzīves mainīgajos apstākļos var rasties situācija, kad vajadzīgs pagarināt kredīta atmaksu. Šādu iespēju piedāvā lielākā daļa uzņēmumu. Maksa par šo pakalpojumu ir vidēji 8 – 15 procenti no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī. Precīzu informāciju par termiņa pagarināšanu un procedūras nosacījumiem varat redzēt savā līgumā. Papildus skaidrību par attiecīgo kreditoru var dot arī atsauksmes. Gadījumos, kad tiek izvēlēta pasīva rīcība, t.i. termiņš netiek pagarināts, aizdevēji var likt maksāt soda naudu, kuras apmērs mēdz sasniegt pat vienu procentu dienā. Sliktākajā scenārijā mazie ātrie kredīti tiek atgūti, piesaistot parādu piedzinējus, un/vai pret aizņēmēju tiek iesniegta prasība tiesā. Jebkurā gadījumā papildus izmaksas šādās situācijās ir jāsedz pašam kredītņēmējam, turklāt jārēķinās ar iekļaušanu parādnieku datu bāzēs.

Kādos nolūkos var izmantot ātros interneta kredītus ?

Bezskaidras naudas aizdevumi ir paredzēti kā īstermiņa risinājums ārkārtas situācijām. Visbiežāk cilvēki aizņemas, lai norēķinātos par neparedzētiem izdevumiem, kuru apmaksu nevar atlikt. Atbildīga aizņemšanās paredz, ka pirms darījuma noslēgšanas klients pats novērtē – a) vai aizdevums vajadzīgs, b) vai varēs atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja lēmums tiek pieņemts kļūdains, neizvērtējoet savas iespējas, vēlāk var rasties problēmas. Iemesli, kādēļ šis finanšu pakalpojums tiek izmantots ir dažādi, tādēļ nosauksim būtiskākos:

  • medicīniskie pakalpojumi – veselība ir dārgāka par visu un ne vienmēr ir iespējams gaidīt rindā pie ārsta vairākus mēnešu vai pat gadu. Ja problēma ir jārisina tūlīt un tagad, bet pieejami tikai maksas pakalpojumi, izvēle nav viegla.
  • santehnikas vai auto remonts – interneta kredītu izmantošana šādās reizēs ir vieglāk attaisnojama. Labierīcības vajag izmantot katru dienu un jebkura aizkavēšanās radīs lielas neērtības. Arī iztikt bez auto daudzi Latvijas iedzīvotāji nevar, jo ar to ir jātiek uz darbu, jāved bērni uz skolu un pēc tam jātiek atpakaļ mājās.
  • kredīts līdz algai – regulāri ienākumi ir pamats, lai varētu aizņemties. Ja aptrūkstas nauda, bet līdz algai vēl palikusi nedēļa vai dažas dienas, var savilkt jostu, vai aizņemties un atmaksāt parādu no nākamās algas. Izvēloties šādu variantu, jāatceras, ka aizdevums būs jāatmaksā un nākamajā mēnesī atkal būs jāiztiek ar mazākiem līdzekļiem.
  • Atlaides un akcijas – ir atlaides par kurām mēs zinām jau iepriekš un ir tādas, kas parādās negaidīti. Pirmos tēriņus mēs varam ieplānot, bet otrie nāk negaidīti. Atsevišķos gadījumos paņemt kredītu un nopirkt preci ar 50% vai 70% atlaidi būs izdevīgāk un lētāk nekā pirkt ot pašu pēc atlaidēm. Katra situācija ir atšķirīga un aizdevuma ņemšana ir nopietni jāizvērtē.
  • Ikdienas tēriņi – kredītu ņemšana ikdienas vajadzību apmierināšani ir īsākais ceļš uz nepatikšanām. Ja ienākumi neatbilst dzīvesveidam, tad ir jāmaina dzīvesveids vai jāpalielina ienākumi. Īstermiņa kredīti neko neatrisina un var kalpot kā ielāps neparedzētās situācijās, nevis pastāvīgs risinājums komunālo rēķinu apmaksai vai pārtikas iegādei.

Jebkuri aizdevumi Latvijā tiek izsniegti, jo uzņēmumi vēlas nopelnīt. Uzņēmumus neinteresē kādiem mērķiem naudu tērēsi. Ātrie kredīti nav paredzēti ikdienas lietošanai, bet tām retajām reizēm, kad steidzami vajag naudu un ir 100% pārliecība, ka spēsi to atmaksāt laikus.

Ātrie kredīti visiem. Izvēlies sev piemērotāko.
4.64 (92.73%) 55 votes