Ātrie kredīti – Akcijas – Top piedāvājumi

Kad steidzami vajag naudu, ātrie kredīti var palīdzēt tikt pie aizdevuma jau dažu minūšu laikā. Šis pakalpojums ir kļuvis pieprasīts, jo ļauj īstermiņā aizņemties nelielu naudas summu bez ķīlas un bez galvotāja, neizejot no mājas. Ātro kredītu kompānijas pēdējā laikā kļūst aizvien vairāk, taču Jūs varat atrast sev izdevīgāko variantu pie mums. Izvērtēj savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Pirmais kredīts bez procentiem Vecums GPL* (bez akcijas) Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
vivus kredit Noformēšana un 1. naudas izņemšana bez maksas (kredītlīnijai) 18 – 70 no 106,12% 10 minūtēs 3000 € līdz 2 gadiem informācija
vivus kredit 20 – 70 no 83,7% 15 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem informācija
aizdevums līdz 300 € 20– 70 no 179,6% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām informācija
aizdevums līdz 300 € 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām informācija
ondu līdz 300 € 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām informācija
līdz 350 € 21 – 70 179,03% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem informācja
kredits7 21– 65 179,03 % 15 minūtēs 300 € līdz 30 dienām informācija

Kas ir ātrie kredīti ?

Tie ir pats ātrākais veids kā tikt pie neliela aizdevuma, taču reizēm arī pats dārgākais. Ja vēlies ietaupīt, izvēlies kreditoru, kas jaunajiem klientiem īstermiņā piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem. Ātrā kredīta iegūšanai nav vajadzīgi personu apliecinoši dokumenti – pase, ID karte vai izziņa no darba devēja. Personības apliecināšana noris izmantojot internetbanku. Vairums uzņēmumu pirmajā reizē aizdod līdz 300 eiro, taču ir daži, kuros var aizņemties krietni lielākas summas.

Kā saņemt ātro kredītu ?

Pretendēt uz kredītu var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiemātrie kredīti internetā, Lai pieteiktos aizdevumam ir vajadzīga:

  • pieeja internetbankai;
  • mobilais telefons;
  • epasts;
  • regulāri ienākumi

Lemjot par ātro kredītu piešķiršanu, tiek vērtēti klienta ienākumi un kredītvēsture. Lai apstiprinātu identitāti, aizņēmējam ir jāpārskaita 1 eiro cents uz kreditora bankas kontu. Internetbankas aizsardzības mehānismi (paroles) kalpo kā pietiekams pamatojums tam, ka konta īpašnieks ir aizdevuma prasītājs. Atbilde tiek sniegta uz klienta epastu vai pa telefonu (piezvanot, ar sms). Pieteikties aizdevumam var 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, bet kredīta pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Lai mazinātu bezatbildīgas aizņemšanās risku ātrie kredīti naktī netiek izsniegti. Lielākā daļa mikro kredītu devēju strādā līdz plkst. 22.00, t.sk. brīvdienās un svētku dienās.

Kāds ir izmaksas ?

Maksa par dažādiem īstermiņa kredītiem var būtiski atšķirties (skat. kredītu salīdzinātāju), tādēļ ir vērts pirms aizņemšanās veikt izpēti. Atšķirībā no banku aizdevumiem, krediti online sniedz iespēju aizņemties mazāk kā stundas laikā. Tas ir ļoti ātri, ņemot vērā, ka komercbanku aizdevuma saņemšani ir vajadzīgas vismaz vairākas dienas. Aizņemoties internetā, jaunajiem klientiem ir iespējams ietaupīt uz komisijas maksas rēķina. Tādējādi varam secināt, ka cilvēkiem ar pietiekami augstiem ienākumiem, godaprātu un atmiņu ātrie kredīti internetā var būt gan ātrs, gan atsevišķos gadījumos arī finansiāli izdevīgs risinājums.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt aizdevumu ?

Apstākļos, kad rodas īslaicīgas finansiālas problēmas, ir vērts izvērtēt iespēju pagarināt kredītlīguma darbības termiņu. Šāda iespēja ir maksas pakalpojums un vairumā gadījumu par līguma pagarinašānu uz vienu mēnesi ir jāmaksā vismaz astoņi procentino neatmaksātās kredīta summas. Precīzu informāciju par kredīta pagarināšanas ir iespējams redzēt līgumā vēl pirms tā parakstīšanas kā arī izvēlētās ātro kredītu kompānijas mājaslapā. Ja parāds netiek atmaksāts un līgums netiek pagarināts, ir jārēķinās ar papildus izdevumiem – soda naudas apmaksa (ap viens procents dienā). Vienlaikus pastāv iespēja, ka naudas atgūšanai aizdevējs piesaista parādu piedzinējus un/vai iesniegs prasību tiesā. Abos variantos papildus radušās izmaksas būs jāsedz kredītņēmējam.

Vai neatmaksāts aizdevums ietekmē kredītvēsturi ?

Klienti, kas nepilda līgumsaistības var tikt iekļauti parādnieku reģistros. Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu situācijās, kad maksājums tiek kavēts ilgāk par 60 dienām vai kavējuma procenti vai soda naudas apmērs sasniedz 150 eiro, nemaksātāja vārds tiek iekļauts parādnieku datu bāzē (melnais saraksts). Kredītvēstures novērtējumam ir būtiska ietekme uz pakalpojuma sniedzēja lēmumu par turpmāko sadarbību. Ja kredītvēsture ir sabojāta, sadarbības nosacījumi nereti kļūst neizdevīgāki, bet pakalpojums būtiski dārgāks. Ātro kredītu gadījumā tas nozīmē, ka var tikt piemēroti augstāki procenti, īsāks aizdevuma termiņš vai sadarbība tiek vispār atteikta.

Kā izmantot gada procenta likmi, vērtējot piedāvājumus ?

Gada procentu likme ir paredzēta, lai pakalpojuma saņēmējs (kredītņēmējs) varētu izvērtēt, kuri ātrie kredīti ir lētāki. Svarīgi – vērtējot GPL jāatceras, ka tā tiek aprēķināta standarta kredīta piedāvājumam. Izvēloties kādu no akcijas piedāvājumiem, kur pieejams īstermiņa aizdevums bez komisijas un bez prcocentiem (skat. tabulu), GPL būs 0%. (GPL ietver kopējās kredīta izmaksas, ietverot izmaksas par procentu maksājumiem un citas summas, kas aizņēmējam jāsedz saistībā ar aizdevumu, izņemot Ministru Kabineta Noteikumu Nr. 1219 6.1 un 6.2 apakšpunktā minētos maksājumus.)

 

GPL Aprēķināšanas formula

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

GPL

atrie krediti latvija - gada procentu likmes aprēķināšanas piemērs(Avots: Patērētāju Tiesību un Aizsardzības centrs)

Vai man vajag aizņemties ?

Ātrie kredīti nav paredzēti ikdienas lietošanai. Tie ir domāti tām īpašajām situācijām, kad rodas neparedzēti tēriņi, bet līdz nākamajai algai vēl ir jāgaida. Aizņemties drīkst tikai tad, ja nav šaubas par savām iespējām atmaksāt parādu. Visi aizdevēji, kas piešķir kredītu uz vienu mēnesi prasa, lai visa summa tiktu atgriezta vienā maksājumā. Atmaksāt ātro kredītu internetā saskaņā ar atmaksas grafiku var būt iespējams, izvēloties uzņēmumu, kurā tiek piedāvāti aizdevumi uz ilgāku termiņu. Ja ir iespējams iztikt bez aizņēmuma, neņem kredītu. Lai arī piedāvājumu klāsts ir samērā plašs, aizņemties lētāk katrā uzņēmumā var tikai pirmajā reizē. Aizņemieties apdomīgi, rūpīgi izvērējot savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu.