Pieprasītākie ātrie kredīti. Saņem uzreiz !

Ātrie kredīti tagad ir pieejami internetā jau dažās minūtēs.izvertet-atros-kreditus-interneta-atbildigi Termiņš no vienas dienas līdz 3 gadiem. Apskaties šodienas akcijas un īpašos piedāvājumus ! Izvērtē savas vajadzības un iespējas atmaksāt. Aizņemies atbildīgi.

Akcija
Vecums GPL* (bez akcijas) Nauda kontā** 1. kredīts līdz Termiņš
moneza kreditJaunums 1. līdz 3000 ar 0%
20 – 70 no 38,7% 15 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem informācija
atsauksmes 5
crediton 1. līdz 425 € ar 0% 20– 70 179% 10 minūtēs 1000 € līdz 2 gadiem Aiznemties on creditinformācija
atsauksmes 5
vivus kredit Samazināta komisijas maksa
20 – 75 175,10% 5 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem Saņemt vivus creditinformācija
atsauksmes 5
beno kreditiJaunums 1. līdz 300 € ar 0% 20 – 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Saņemt vivus creditinformācija
3 atsauksmes
credits24  Kredītlīnija uz 30 d. bez procentiem (sk. info)
18 – 70 no 128% 10 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem Pieteikties credit24informācija
3 atsauksmes
aizdevums 1. līdz 300 € ar 0% 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Iegūt smscredit lvinformācija
3 atsauksmes
1. līdz 350 € ar 0% 21 – 70 179,03% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem Saņemt ferratum creditinformācija
3 atsauksmes
ondu 1. līdz 300 € ar 0% 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Aiznemties ondo creditinformācija
3 atsauksmes
Via sms kredits 1. līdz 350 € ar 0% 20– 70 179 % 15 minūtēs 350 € līdz 30 dienām viasmsinformācija
3 atsauksmes
Ladyloan credit 1. līdz 300 € ar 0% 20– 70 179 % 15 minūtēs 1000 € līdz 2 gadiem latkreditsinformācija
3 atsauksmes

*Gada procentu likme (GPL) standarta situācijās atspoguļo visas kredīta izmaksas, kas varētu rasties aizņēmējam gada laikā. GPL akcijas nosacījumu ietvaros ir būtiski zemāka. Precīzs likmes apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas, termiņa u.c. faktoriem. Ar detalizētāka informāciju varat iepazīties pirms līguma slēgšanas, spiežot uz pogas informācija.
** Norādītie naudas izmaksas laiki ir spēkā vairumā gadījumu, aizņemoties darba laikā, vienas bankas ietvaros.
Reitings Aizdevēja aktuālais reitings, ņemot vērā piedāvājuma izdevīgumu un iespējas saņemt kredītu.

Kas ir ātrie kredīti ?

Ātro aizdevumu pakalpojumi ļauj Latvijas iedzīvotājiem iegūt bezskaidras naudas kredītu no nebanku kuri-krediti-online-ir-lētāki kreditoriem. Lai aizņemtos nav jādodas uz uzņēmuma biroju parakstīt dokumentus. Pieteikties kredītam vari no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums, turklāt nevienam nav jāpaskaidro kādam mērķim plānojat tērēt iegūto naudu. Kredīti online ir droši, jo to saņemšana ir iespējama tikai izmantojot savu mobilo tālruni un pats svarīgākais – personīgo internetbankas profilu un bankas kontu. Naudas pārskaitījums tiek veikts tikai uz klienta personīgo kontu, kas garantē, ka neviens svešais nevarēs uz tava vārda aizņemties, ja godprātīgi izturies pret saviem dokumentiem.

Kādas ir izmaksas ?

Ātrie kredīti un to izmaksas var būtiski atšķirties (skat. kredītu salīdzinātāju), tādēļ ir vērts pirms aizņemšanās veikt izpēti.Rūpīgi izvērtē kādas ir kredītu izmaksas. Standarta komisijas maksa ir vidēji 8% – 20% mēnesī, tomēr lielākā daļa cenšas aizņemties tur, kur lētāk. Lētāk šajā gadījumā nozīmē to, ka tiek izvēlēts tas e kredīts, kas pieejams ar atlaidēm. Populārākā akcija jaunajiem klientiem ir bezprocentu kredīts uz vienu mēnesi. Atkarībā no summas, tas ļauj ietaupīt līdz pat 30 eiro, kas līdzvērtīgu piedāvājumu apstākļos uzskatāms par nozīmīgu faktoru. Paralēli uzņēmumi cenšas izstrādāt arī dažādas lojalitātes programmas pastāvīgiem klientiem, taču finansiāli tās nav tik izdevīgas. Detalizēta informāciju par aizdevuma izmaksām varēsi redzēt līgumā (pirms parakstīšanas), kas ļauj justies pārliecinātam, ka vēlāk neradīsies neparedzēti pārsteigumi.

Vai ātrais kredīts ir pieejams visiem ?

Pretendēt uz aizdevumu var visi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Praksē ātrie kredīti internetā tiek piešķirti klientiem, kas atbilst noteiktām aizdevēju prasībām (skat. zemāk) Piesakoties aizdevumam ir vajadzīga:

 • pieeja internetbankai;
 • mobilais telefons;
 • epasts.

Lai apstiprinātu personību, vajadzēs pārskaitīt 1 eiro centu uz uzņēmuma bankas kontu. Kad tas izdarīts, pie darba ķeras kredītspeciālisti, kas izvērtē pieteikumā saņemto informāciju. Galvenā uzmanība tiek pievērsta informācijas precizitātei, kredītvēsturei un ienākumiem. Šie faktori ir noteicošie, pieņemot lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanu.

Atbilde par aizdevuma pieejamību tiek nosūtīta epastā un/vai uz mobilo tālruni. Ja vērtējums ir pozītivs, ātrais aizdevums tiek pārskaitīts uz bankas kontu maksimāli ātri. Bieži tas ir iespējams mazāk kā 20 minūtēs, taču ne vienmēr. Process noris ātrāk, ja naudas pārskaitījums tiek veikts vienas bankas ietvaros. Starpbanku maksājumos mēdz būt aizkavešānās un jāņem arī vērā, ka “atrie krediti” naktī netiek izsniegti. Pieteikties pakalpojumam varat 24 stundas diennaktī, jo informācija tiek apkopota elektroniski. Reāli pieteikumi tiek vērtēti tikai darba laikā un arī naudas pārskaitījumi noris tikai darba laikā.

Kredīta atmaksas termiņš

Vairumā gadījumu šī tipa aizdevumi tiek izsniegti ar termiņu līdz 30 dienām, retāk 1 gadam. Atsevišķos gadījumos nebanku kreditori ir gatavi aizdot naudu arī uz 2 un pat 3 gadiem. Ja līguma darbības termiņā rodas grūtības un zini, ka nespēsi izpildīt saistības, vari pieteikties termiņa pagarināšanai. Maksa par šo pakalpojumu svārstās no dažiem līdz vairāk kā desmit procentiem mēnesī (no neatmaksātās summas). Uzreiz gan jāņem vērā, ka visi uzņēmumi nepiedāvā šādu iespēju, tādēļ nevajadzētu aizņemties ar domu, ka ātrie kredīti varēs tikt pagarināti. Tiem, kuriem šāda ideja rodas jau pašā sākumā būtu vērts atmest domu par aizņemšanos internetā.

Cik daudz es varu aizņemties ?

Kreditori internetā aizdod no 1 līdz 350, retāk 1500 un vairāk eiro. Ierasta prakse ir pirmajā reizē aizdot mazāk nekā maksimāli pieļaujamais apmērs, lai pārliecinātos par klienta godaprātu. Veiksmīgas sadarbības gadījumā pieejamais kredītlimits tiek paaugstināts un ar otro piegājienu var saņemt jau lielāku aizdevumu. Ilgtermiņa jeb pastāvīgiem klientiem reizēm tiek piedāvatas papildus atlaides un īpaši piedāvājumi, taču tie reti ir izdevīgāki nekā var dabūt pie cita kreditora, aizņemoties pirmo reizi.

Kā novērtēt, kurš piedāvājums ir lētāks ?

Gada procentu likme (GPL) ļauj izvērtēt, kuri aizdevumi internetā ir lētāki. Tā atspoguļo kopējās kredīta izmaksas, ietverot izmaksas par procentu maksājumiem un citas summas, kas debitoram jāsedz saistībā ar aizdevumu, izņemot Ministru Kabineta Noteikumu Nr. 1219 6.1 un 6.2 apakšpunktā minētos maksājumus.) Svarīgi – kredītu salīdzinātājā norādītā GPL attiecas uz standarta darījumiem, nevis akcijas piedāvājumiem. Jaunajiem klientiem mēdz būt piedāvājumi, kuros GPL = 0%, nerēķinot 1 centu, kas jāmaksā par profila reģistrēšanu. Galvenā atziņa, kas jāatceras – jo mazāka GPL, jo labāk, taču jāskatās arī citi līguma nosacījumi. Precīzu likmi vari redzēt, slēdzot līgumu ar aizdevēju.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt ?

Katram no mums var rasties situācija, kad atgriezt savlaicīgi parādu pēkšņi vairs nav iespējams un ir nepieciešams cits risinājums. Gandrīz vienmēr ātro kredītu kompānijas piedāvā iespēju par attiecīgu samaksu pagarināt naudas atmaksas termiņu. Maksa par šo pakalpojumu ir vidēji 8 – 15 procenti no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī. Precīzu informāciju par termiņa pagarināšanu un procedūras nosacījumiem varat redzēt savā līgumā. Apstākļos, kad tiek izvēlēta pasīva rīcība, t.i. līgums netiek pagarināts, nebanku kredītu devēji var likt maksāt soda naudu, kuras apmērs mēdz sasniegt pat vienu procentu dienā. Sliktākajā scenārijā ātrā kredīta atgūšana tiek nodrošināta, piesaistot parādu piedzinējus, un/vai pret aizņēmēju tiek iesniegta prasība tiesā. Jebkurā gadījumā papildus izmaksas šādās situācijās ir jāsedz pašam kredītņēmējam, turklāt jārēķinās, ka tiks sabojāta kredītvēsture. Nākotnē tas var liegt iespējas saņemt ilgtermiņa aizdevumus vai nopirkt auto uz nomaksu.

Kam ir paredzēti kredīti internetā ?

Bezskaidras naudas aizdevumi ir radīti kā īstermiņa risinājums ārkārtas situācijām. Visbiežāk cilvēki aizņemas, lai norēķinātos par neparedzētiem izdevumiem, kuru apmaksu nevar atlikt. Atbildīga aizņemšanās paredz, ka pirms darījuma noslēgšanas klients pats novērtē – a) vai kredīts ir vajadzīgs, b) vai varēs atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja lēmums tiek pieņemts kļūdains, neizvērtējot savas reālās iespējas, vēlāk var rasties problēmas. Iemesli, kādēļ ātrie kredīti online tiek izmantoti ir dažādi, tādēļ nosauksim būtiskākos:

 • medicīniskie pakalpojumi – veselība ir dārgāka par visu un ne vienmēr ir iespējams gaidīt rindā pie ārsta vairākus mēnešu vai pat gadu. Ja problēma ir jārisina tūlīt un tagad, bet pieejami tikai maksas pakalpojumi, diemžēl var nākties vērtēt arī iespējas ņemt kredītu.
 • santehnikas vai auto remonts – labierīcības vajag izmantot katru dienu un jebkura aizkavēšanās radīs lielas neērtības. Arī iztikt bez auto daudzi Latvijas iedzīvotāji nevar, jo ar to ir jātiek uz darbu, jāved bērni uz skolu un pēc tam jātiek atpakaļ mājās. Kad rodas problēmas, ātro kredītu ņemšana var šķist gluži loģiska izvēle, taču nedrīkst ļauties emocijām un rūpīgi jāvērtē visi par un pret.
 • kredīts līdz algai – regulāri ienākumi ir pamats, lai varētu aizņemties. Ja aptrūkstas nauda, bet līdz algai vēl palikusi nedēļa vai dažas dienas, var savilkt jostu, vai aizņemties un atmaksāt parādu no nākamās algas. Izvēloties otro variantu, jāņem vērā, ka īstermiņa aizdevumu vajadzēs atmaksāt, bet nākamajā mēnesī būs jāiztiek ar mazākiem līdzekļiem.
 • Atlaides un akcijas – ir atlaides par kurām mēs zinām jau iepriekš un ir tādas, kas parādās negaidīti. Pirmos tēriņus mēs varam ieplānot, bet otrie nāk negaidīti. Atsevišķos gadījumos paņemt kredītu un nopirkt preci ar 50% vai 70% atlaidi būs izdevīgāk un lētāk nekā pirkt to pašu pēc atlaidēm. Impulsīvi pirkumi nav atbalstāmi, taču katra situācija ir atšķirīga un lēmums jāpieņem mums pašiem.
 • Ikdienas tēriņi – aizņemšanās, lai apmierinātu ikdienas primārās vajadzības var šķist loģiska, taču tā var būt arī īsākais ceļš uz problēmām nākotnē. Ja ienākumi neatbilst dzīvesveidam, tad ir jāmaina dzīvesveids vai jāpalielina ienākumi. Nebanku kredītu pakalpojumi neko neatrisina un var kalpot tikai kā ielāps neparedzētās situācijās, nevis pastāvīgs risinājums komunālo rēķinu apmaksai vai pārtikas iegādei.

Jebkuri aizdevumi Latvijā tiek izsniegti, jo uzņēmumi vēlas nopelnīt. Kreditorus neinteresē kādiem mērķiem naudu tērēsi. Ātrie kredīti nav izveidoti ikdienas lietošanai, bet tām retajām reizēm, kad steidzami vajag naudu un ir 100% pārliecība, ka spēsi to atmaksāt laikus. Ja neesi pārliecināts, cik lielu summu aizņemties, iespējams, noderīgāka būs kredītlīnija ar elastīgu atmaksas termiņu.

Kādas ir ātro kredītu priekšrocības, salīdzinot ar citiem aizdevumiem ?

Interneta kredīti, ko piedāvā nebanku aizdevēji ir populāri, jo to saņemšana ir ātra. Pieteikšanās un darījuma kārtošana noris internetā, kas būtiski samazina datu apstrādei un atbildes sniegšanai nepieciešamo laiku. Tas ļauj cilvēkiem, kam radušies steidzami papildus izdevumi saņemt kredītu maksimāli ātri, bez nepieciešamības doties uz banku. Papildus tam nebanku kreditori izrāda lielāku elastību pret saviem klientiem un ir gatavi vairāk riskēt. Šāda īpatnība pievelk aizņēmējus, kurus atbaida kredītiestāžu atturība. Ja aplūkojam, kādas ir izmaksas ātrajiem kredītiem, tad varam redzēt, ka procentu likmes šim finanšu pakalpojumam mēdz būt augstākas nekā ierasts īstermiņa aizdevumiem. Arī atmaksas nosacījumi ir samērā stingri unp paredz, ka kavētājiem ir jāmaksā 0,75% līdz 1% no neatmaksātā parāda summas dienā. Tā ir taisnība, taču iepriekš minētās priekšrocības cilvēkiem liekas būtiskākas un viņi ir gatavi par tām maksāt augstāku cenu.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka online kredīts ir pats populārākais no patērētāju kredītiem. Ik gadu Latvijā šo pakalpojumu izmanto vairāki simti tūkstoši iedzīvotāju, kas mūsu valsts mērogam ir liels skaits. Varam pieļaut, ka daļa no viņiem ātros kredītus izmanto vairākas reizes gadā, kas apliecina pakalpojuma kvalitāti. Vienlaikus tas var liecināt par iedzīvotāju zemo maksātspēju vai neprasmi veidot uzkrājumus. Abi šie scenāriji ir gana ticami un katrs var izvēlēties to variantu, kas pašam labāk patīk. Interesanti, ka šobrīd arī bankas ir beidzot aptvērušas, ka cilvēki vēlas ātri aizņemties mazas summas. Lai reaģētu uz pieprasījumu tiek aktīvi reklamētas dažādas kredītkartes un kredītlīnijas, taču vai tām izdosies iekāpt jau braucošā vilcienā ir grūti pateikt.

Pētījumi liecina, ka cilvēki bankām īpaši neuzticas un ir gatavi sadarboties ar moderniem finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Protams, ātro kredītu uzņēmumi ne vienmēr var lepoties ar to labāko slavu, jo vēl pirms trīs, četriem gadiem, kad nozares regulējums bija brīvāks, procentu likmes bija nesamērīgi augstas. Šis faktors atbaida daļu cilvēku, kam aizņemšanās varētu kalpot kā alternatīva brīžos, kad vajadzīgs steidzams aizņēmums. Ilgākā laika periodā šīs bažas gan izzudīs, jo valsts nozari uzraudzīs vēl stingrāk un kredīti kļūs pieejamāki.

Kāda ir ātro kredītu izsniegšanas procedūra ?

Esam jau noskaidrojuši, ka nebanku kredīts tiek izsniegts internetā, taču ir svarīgi saprast, kā tieši tas notiek. Procedūra naudas aizdošanai visos uzņēmumos ir ļoti līdzīga, lai neteiktu identiska un no klienta puses parasti neprasa vairāk kā 1 – 2 minūtes. Ja iepriekš esat apmaksājuši vismaz vienu rēķinu, izmantojot internetbanku un lieto epastu, tad aizņemšanās internetā liksies vienkārša. Protams, zināt, kā saņemt ātro kredītu internetā nav tas pats, kā varēt to atļauties, taču mēs pieņemam, ka katrs pats izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas atmaksāt parādu vēl pirms pieteikšanās.

Kredīta izsniegšanas instrukcija

Aplūko visus piedāvājumus un atrodi sev piemērotāko variantu. Kad izvēle izdarīta, spied uz kreditora logo vai pogas “saņemt naudu” un nokļūsi nebanku aizdevēja mājas lapā. Lai pieteiktos aizdevumam veic šādas darbības:

 • Kredītu kalkulatorā norādi vēlamo summu un termiņu. (Ja vēlamais termiņš ir dažas dienas, bet var dabūt ātro kredītu bez komisijas uz vienu mēnesi, tad drošības pēc ir vērts izvēlēties garāku termiņu.)
 • Aizpildi pieteikuma anketu, norādot informāciju par sevi – kontaktinformācija, atalgojums, vārds, uzvārds, personas kods u.c. datus, ja tādi tiek prasīti.
 • Apstiprini pieteikumu, pārskaitot 1 centu uz kreditora norādīto bankas kontu. Ja viss izdarīts pareizi, atbildi uzņēmuma darba laikā saņemsi jau dažu minūšu laikā. (Vajadzības gadījumā kredītspeciālisti ar Jums sazināsies, lai precizētu neskadros jautājumus)
 • Labvēlīga lēmuma gadījumā ātrie kredīti tiek pārskaitīti vidēji 10 – 20 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka aizpildi pieteikumu darba laikā un abām pusēm ir konts vienā bankā.

Pēc kredīta iegūšanas neaizmirsti par atmaksas nosacījumiem un ievēro termiņus. Neatliec lietu kārtošanu uz pēdējo dienu, jo arī i banka mēdz “uzkārties” visnepiemērotākajā brīdī.

Varam secināt, ka darbības, kas jāveic, lai saņemtu aizdevumu ir salīdzinoši vienkāršas un nav vajadzīga iepriekšēja pieredze darījuma veikšanai. Lai pasargātu sevi, rūpīgi sekojiet saviem internetbankas pieejas datiem, jo tie internetā bieži aizstāj elektronisk parakstu. Sargi sevi un Dievs tevi sargās.

Vai es drīkstu aizņemties ?

Esam aplūkojuši visas formālās un juridiskās prasības, kas jāizpilda kretītņēmējiem, lai saņemtu aizdevumu, kā arī aplūkojām procedūru. Gala lēmums tagad ir jāpieņem katram pašam. Ir Latvijā daudzi cilvēki, kas izmanto šo pakalpojumu veiksmīgi. Vienlaikus ir arī tādi, kuri ātrajiem kredītiem principiāli met līkumu un tādi, kas ir iekūlušies nepatikšanās. Pats svarīgākais, lai pieņemtu lēmumu šajā brīdī ir godīgums pašam pret sevi. Ņem tikai tad, ja vajag un vari to atļauties. Ja ir šaubas, esi stiprs un atsakies. Ātro kredītu reklāmas tv, radio un presē var radīt priekšstatu, ka tā ir viegla nauda. Diemžēl aizņemties var būt tūkstoškārt vieglāk nekā parādu atmaksāt. Sena latviešu gudrība vēsta, ka jāaizņemas ir sveša nauda, bet jāatmaksā sava. It kā vienkārša, taču dziļa gudrība. Padomā, vai arētu no pašreizējās mēnešalgas atdot 100, 200 vai 500 eiro un izdzīvot, līdz nākamajai algai. Ja atbilde ir noliedzoša, tad pilnīgi iespējams, ka nebanku kredīts nav Tev piemērots. Kad pienāk atmaksas termiņš, parāds ir jāatmaksā vienā maksājumā, t.i. visa summa uzreiz. Tas nozīmē, ka situācijās, kad vajadzīgs lielāks aizņēmums vai nevarat atgriezt visu parādu uzreiz, ir jāvērtē citi finanšu pakalpojumi (sarakstu skat. kredit.lv lapas augšpusē), kas piedāvā elastīgākus nosacījumus.

Papildus tam vispirms pats sev atbildi uz šādiem jautājumiem:

 • Cik lielu aizdevumu es varu atļauties un, vai man to tiešām vajag ?
 • Vai ieguvumi aizņemoties ir lielāki nekā zaudējumi (izdevumi par kredītu) ?
 • Kā es rīkošos, ja nevarēšu atmaksāt naudu noteiktajā termiņā ?
 • Vai esmu apsvēris citas iespējas ? Aprunājies ar draugiem, radiem, kolēģiem ?
 • Kas notiks, ja līguma laikā radīsies citi, steidzami tēriņi ?
 • Vai man ir stabila darba vieta un ienākumi ?
 • Vai es esmu iepazinies ar visiem līguma nosacījumiem un, vai tie man ir skaidri un saprotami ?

Šie jautājumi nav sarežģīti, taču ir vērts mēģināt rast atbildes uz šiem jautājumiem vēl pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas. Ja rezultātā sapratīsi, ka ātrais naudas kredīts ir pārāk riskants – ļoti labi.

Ātrie kredīti un LAFPA

Latvijā darbojas daudzi nebanku aizdevēji un lielākā daļa no viņiem ir apvienojusies vienā organizācijā – Latvijas Alternatīvo lafpafinanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA, iepriekš LNKA). Nozares biedri ir izveidojuši labas prakses standartus un sevi raksturo kā atbildīgus aizdevējus. LAFPA piedāvā Latvijas iedzīvotājiem pašiem atteikties no iespējas saņemt kredītu tuvākā viena līdz trīs gadu laikā. Ja šāda iespēja šķiet saistoša, aizpildiet iesniegumu organizācijas mājaslapā un nosūtiet to pa epastu vai aiznesiet uz biroju. Lai sekmētu drošu aizņemšanos, šī internet aportāla ātro kredītu daļā ir apkopoti tikai tie nebanku kreditori, kas darbojas ar PTAC izsniegtas patērētāju kreditēšanas licences pamata.

Kā aizsargāt savas tiesības?

Sadarbības nosacījumi ir ietverti līgumā, taču ne vienmēr kredītņēmēji ir spējīgi izpildīt līguma nosacījumus vai uzskata, ka aizdevējs rīkojas pareizi. Ja radušās domstarpības, vislabāk tās risināt savstarpējo sarunu ceļā. Apstākļos, kad sarunas nonāk strupceļā, variet vērsties PTAC, lai saņemtu konsultāciju un/vai iesniegtu sūdzību par konkrēto aizdevēju. PTAC ir valsts institūcija, kas izsniedz licences,  uzrauga un var arī anulēt licenci jebkuram uzņēmumam, kas piedāvā patērētājiem ātros kredītus caur internetu vai aizdod naudu jebkādā citā veidā ārpus tradicionālās komercbanku sistēmas.  Papildus ir iespēja vērsties ombudā, kas izskata sūdzības attiecībā uz jau pieminētajiem LAFPA biedriem. Ja lietas izskatīšana ir nonākusi jau līdz tiesai vai parāda summa pārsniedz 14 tūkstošus eiro, ombuds lietu neskatīs. Tradicionāli kredītņēmēji visvairāk sūdzas par kredītu procentu likmēm, komisijas maksas un soda naudas apmēru, kā arī līguma nosacījumu piemērošanu konkrētajā gadījumā.

Pieprasītākie ātrie kredīti. Saņem uzreiz !
4.67 (93.33%) 120 votes