Akcijas – Ātrie kredīti – Top piedāvājumi

Kad steidzami vajag naudu, ātrie kredīti var palīdzēt tikt pie aizdevuma jau dažu minūšu laikā. Šis pakalpojums ir kļuvis pieprasīts, jo ļauj īstermiņā aizņemties nelielu naudas summu bez ķīlas un bez galvotāja, neizejot no mājas. Ātro kredītu izsniedzēji pēdējā laikā kļūst aizvien vairāk, taču šeit katrs var atrast sev izdevīgāko variantu. Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

Pirmais kredīts bez procentiem Vecums GPL* (bez akcijas) Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
Saņemt Credit24 kredītu Noformēšana un 1. naudas izņemšana bez maksas (kredītlīnijai) 18 – 70 no 106,12% 10 minūtēs 3000 € līdz 2 gadiem Pieteikties credit24informācija
vivus kredit 20 – 70 no 83,7% 15 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem Saņemt vivus creditinformācija
aizdevums līdz 300 € 20– 70 no 179,6% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Dabūt open credit informācija
aizdevums līdz 300 € 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Iegūt smscredit lvinformācija
ondu līdz 300 € 20– 75 179% 10 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Aiznemties ondo creditinformācija
līdz 350 € 21 – 70 179,03% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem Saņemt ferratum creditinformācja
kredits7 21– 65 179,03 % 15 minūtēs 300 € līdz 30 dienām Kredits365 ātrie kredītiinformācija

Kas ir ātrie kredīti ?

Tie ir pats ātrākais veids kā tikt pie neliela aizdevuma, taču reizēm arī pats dārgākais. Ja vēlies ietaupīt, izvēlies kreditoru, kas jaunajiem klientiem īstermiņā piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem. Ātro kredītu iegūšanai nav vajadzīgi personu apliecinoši dokumenti – pase, ID karte vai izziņa no darba devēja. Personības apliecināšana noris izmantojot internetbanku. Vairums uzņēmumu pirmajā reizē aizdod līdz 300 eiro, taču ir daži, kuros var aizņemties krietni lielākas summas.

Kā aizņemties internetā ?

Pretendēt uz kredītu var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiemātrie kredīti internetā, Lai pieteiktos aizdevumam ir vajadzīga:

  • pieeja internetbankai;
  • mobilais telefons;
  • epasts;
  • regulāri ienākumi

Lemjot par ātro kredītu piešķiršanu, tiek vērtēti klienta ienākumi un kredītvēsture. Lai apstiprinātu identitāti, aizņēmējam ir jāpārskaita 1 eiro cents uz kreditora bankas kontu. Internetbankas aizsardzības mehānismi (paroles) kalpo kā pietiekams pamatojums tam, ka konta īpašnieks ir aizdevuma prasītājs. Atbilde tiek sniegta uz klienta epastu vai pa telefonu (piezvanot, ar sms). Pieteikties aizdevumam var 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, bet kredīta pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Lai mazinātu bezatbildīgas aizņemšanās risku atrie krediti naktī netiek izsniegti. Lielākā daļa mikro kredītu devēju strādā līdz plkst. 22.00, t.sk. brīvdienās un svētku dienās.

Kādas ir ātro kredītu izmaksas ?

Maksa par dažādiem īstermiņa kredītiem var būtiski atšķirties (skat. kredītu salīdzinātāju), tādēļ ir vērts pirms aizņemšanās veikt izpēti. Atšķirībā no banku aizdevumiem, interneta kredītu var saņemt mazāk kā stundas laikā. Tas ir ļoti ātri, ņemot vērā, ka komercbanku aizdevuma saņemšani ir vajadzīgas vismaz vairākas dienas. Aizņemoties internetā, jaunajiem klientiem ir iespējams ietaupīt uz komisijas maksas rēķina. Tādējādi varam secināt, ka cilvēkiem ar pietiekami augstiem ienākumiem, godaprātu un atmiņu bezskaidras naudas aizdevumi var būt gan ātrs, gan atsevišķos gadījumos arī finansiāli izdevīgs risinājums.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt aizdevumu ?

Apstākļos, kad rodas īslaicīgas finansiālas problēmas, ir vērts izvērtēt iespēju pagarināt kredītlīguma darbības termiņu. Šāda iespēja ir maksas pakalpojums un vairumā gadījumu par līguma pagarinašānu uz vienu mēnesi ir jāmaksā vismaz astoņi procentino neatmaksātās kredīta summas. Precīzu informāciju par kredīta pagarināšanas ir iespējams redzēt līgumā vēl pirms tā parakstīšanas kā arī izvēlētās ātro kredītu kompānijas mājaslapā. Pirms aizņemties ir vērts aplūkot arī atsauksmes par aizdevējiem un plašāku informāciju. Ja parāds netiek atmaksāts un līgums netiek pagarināts, ir jārēķinās ar papildus izdevumiem – soda naudas apmaksa (ap viens procents dienā). Vienlaikus pastāv iespēja, ka naudas atgūšanai aizdevējs piesaista parādu piedzinējus un/vai iesniegs prasību tiesā. Abos variantos papildus radušās izmaksas būs jāsedz kredītņēmējam.

Vai neatmaksāts kredīts ietekmē kredītvēsturi ?

Klienti, kas nepilda līgumsaistības var tikt iekļauti parādnieku reģistros. Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu situācijās, kad maksājums tiek kavēts ilgāk par 60 dienām vai kavējuma procenti vai soda naudas apmērs sasniedz 150 eiro, nemaksātāja vārds tiek iekļauts parādnieku datu bāzē (melnais saraksts). Kredītvēstures novērtējumam ir būtiska ietekme uz pakalpojuma sniedzēja lēmumu par turpmāko sadarbību. Ja kredītvēsture ir sabojāta, sadarbības nosacījumi nereti kļūst neizdevīgāki, bet pakalpojums būtiski dārgāks. Ātro kredītu gadījumā tas nozīmē, ka var tikt piemēroti augstāki procenti, īsāks aizdevuma termiņš vai sadarbība tiek vispār atteikta.

Kā izmantot gada procenta likmi, vērtējot piedāvājumus ?

Gada procentu likme ir paredzēta, lai pakalpojuma saņēmējs (kredītņēmējs) varētu izvērtēt, kuri ātrie kredīti ir lētāki. Svarīgi – vērtējot GPL jāatceras, ka tā tiek aprēķināta standarta kredīta piedāvājumam. Izvēloties kādu no akcijas piedāvājumiem, kur pieejams īstermiņa aizdevums bez komisijas un bez prcocentiem (skat. tabulu), GPL būs 0%. (GPL ietver kopējās kredīta izmaksas, ietverot izmaksas par procentu maksājumiem un citas summas, kas aizņēmējam jāsedz saistībā ar aizdevumu, izņemot Ministru Kabineta Noteikumu Nr. 1219 6.1 un 6.2 apakšpunktā minētos maksājumus.)

Gada procentu likmes aprēķināšanas formula

GPL

atrie krediti latvija - gada procentu likmes aprēķināšanas piemērs(Avots: Patērētāju Tiesību un Aizsardzības centrs)

Vai man vajag aizņemties ?

Ātrie kredīti nav paredzēti ikdienas lietošanai. Tie ir domāti tām īpašajām situācijām, kad rodas neparedzēti tēriņi, bet līdz nākamajai algai vēl ir jāgaida. Aizņemties drīkst tikai tad, ja nav šaubas par savām iespējām atmaksāt parādu. Visi aizdevēji, kas piešķir kredītu uz vienu mēnesi prasa, lai visa summa tiktu atgriezta vienā maksājumā. Atmaksāt ātro kredītu internetā saskaņā ar atmaksas grafiku var būt iespējams, izvēloties uzņēmumu, kurā tiek piedāvāti aizdevumi uz ilgāku termiņu. Ja ir iespējams iztikt bez aizņēmuma, neņem kredītu. Lai arī piedāvājumu klāsts ir samērā plašs, aizņemties lētāk katrā uzņēmumā var tikai vienu reizi, tādēļ ir vērts pataupīt šo iespēju tām situācijām, kad citi risinājumi nav iespējami.

Kad izmantot ātros kredītus ?

Bezskaidras naudas aizdevumi ir paredzēti situācijām, kad to ņemšana ir izdevīgāka nekā neaizņemšanās. Katram no mums ir savi kritēriji, kā noteikt, kad tas tiešām ir vajadzīgs. Visbiežāk cilvēki aizņemas, lai norēķinātos par neparedzētiem izdevumiem, kuru apmaksu nevar atlikt. Otra grupa kredītņēmēju izvēlas aizņemties arī situācijās, kad bez tā varētu iztikt, taču nav vēlme to darīt. Viena no reizēm, kad interneta kredītu izmantošana ir attaisnojama ir:

  • medicīniskie pakalpojumi – veselība ir dārgāka par visu un ne vienmēr ir iespējams gaidīt rindā pie ārsta vairākus mēnešu vai pat gadu. Ja problēma ir jārisina tūlīt un tagad, bet pieejami tikai maksas pakalpojumi, izvēle nav viegla.
  • santehnikas vai auto remonts – ātro kredītu izmantošana šādās reizēs ir vieglāk attaisnojama. Labierīcības vajag izmantot katru dienu un jebkura aizkavēšanās radīs lielas neērtības. Arī iztikt bez auto daudzi Latvijas iedzīvotāji nevar, jo ar to ir jātiek uz darbu, jāved bērni uz skolu un pēc tam jātiek atpakaļ mājās.
  • kredīts līdz algai – regulāri ienākumi ir pamats, lai varētu aizņemties. Ja aptrūkstas nauda, bet līdz algai vēl palikusi nedēļa vai dažas dienas, var savilkt jostu, vai aizņemties un atmaksāt parādu no nākamās algas. Izvēloties šādu variantu, jāatceras, ka aizdevums būs jāatmaksā un nākamajā mēnesī atkal būs jāiztiek ar mazākiem līdzekļiem.
  • Atlaides un akcijas – ir atlaides par kurām mēs zinām jau iepriekš un ir tādas, kas parādās negaidīti. Pirmos tēriņus mēs varam ieplānot, bet otrie nāk negaidīti. Atsevišķos gadījumos paņemt kredītu un nopirkt preci ar 50% vai 70% atlaidi būs izdevīgāk un lētāk nekā pirkt ot pašu pēc atlaidēm. Katra situācija ir atšķirīga un aizdevuma ņemšana ir nopietni jāizvērtē.
  • Ikdienas tēriņi – kredītu ņemšana ikdienas vajadzību apmierināšani ir īsākais ceļš uz nepatikšanām. Ja ienākumi neatbilst dzīvesveidam, tad ir jāmaina dzīvesveids vai jāpalielina ienākumi. Ātrie kredīti neko neatrisina un var kalpot kā ielāps neparedzētās situācijās, nevis pastāvīgs risinājums komunālo rēķinu apmaksai vai pārtikas iegādei.

Meklējot interneta aizdevumu, ir jāatceras, ka ātro kredītu uzņēmumi neprasīs, kur tērēsi naudu. Viņus interesē saņemt naudu atpakaļ laikā un pelnīt uz procentiem. Izvērtē finansālās iespējas atmaksāt kredītu. Aizņemies atbildīgi.

Noderīgākie ātrie kredīti
5 (100%) 2 votes